Přejít na obsah
»  Kontaktujte HP / Zákaznické služby
Produkty a služby
Podpora a ovladače
Tvůrčí nástroje

Řešení


Content starts here
HP nabízí konkrétní řešení pro vaši domácnost či firmu - ať již potřebujete software, hardware nebo služby.

Řešení pro domácnost a domácí kancelář

»  Online obchod

Online obchod se zaměřením na domácí (osobní) použití nebo k vybavení domácí kanceláře. Gigahertzové výkony na hry, notebooky podtrhující osobnost majitele nebo skvělé projektory jsou jenom zlomek nabídky. Nechybí zde také aktuální informace ze světa IT, akční nabídky a možnost přihlásit se k odběru aktualit emailem.

Řešení pro státní správu a školství

»  Řešení pro veřejnou správu a vzdělávání

Řešení pro oblast státní správy a samosprávy, informace o projektech v oblasti školství, informace o strukturálních fondech v České republice aj.

Řešení pro firmy

»  Malé a střední firmy

Řešení pro malé a střední firmy včetně aktuální speciální nabídky produktů.

»  Řešení pro velké podniky

Komplexní portfolio služeb divize HP Services včetně technické podpory, konzultačních a integračních služeb, outsourcingu a mnoha dalších. Využijte nabídky služeb včetně specializovaných řešení pro jednotlivá odvětví i univerzálních řešení typu aplikací CRM a bezdrátových služeb.

Programy pro partnery a vývojáře

»  HP Preferred Partner

Vše, co potřebujete vědět k propagaci, prodeji a podpoře produktů a služeb HP s ohledem na náš společný úspěch.Staňte se autorizovaným obchodním partnerem HP. Zjistěte výhody a podmínky, které Vám autorizace přinese.

»  Program PartnerOne

Partnerský obchodní model včetně představení strategie, definice rolí, popisu úrovní spolupráce a partnerských výhod včetně výhody přístupu ke speciálním cenám.

»  HP Smart Portal

Partnerský informační nástroj a zdroj informací o nových technologiích a produktech.

 

Prohlášení o ochraně soukromí | Poznámka o právech spojených s osobními údaji | Používáním této stránky souhlasíte s právními podmínkami | Mapa webu
© 2011 Hewlett-Packard Development Company, L.P.