Eiti į turinį
»  Susisiekite su HP / Klientų aptarnavimo tarnyba
Produktai ir paslaugos
Palaikymas ir tvarkyklės
Naršyk ir kurk

Sprendimai


Content starts here
HP siūlo specifinius sprendimus jūsų namams ir verslui - ar jums reikėtų programinės įrangos, ar aparatūros, ar paslaugų.

Sprendimai Namams ir Namų Biurams

»  Sprendimai Namams ir Namų Biurams

Informacija apie produktus ir paslaugas, patarimai apie produktus, specialias reklamines kampanijas ir kūrybinių projektų idėjas

Verslo sprendimai

»  Smulkus ir Vidutinis Verslas

Informacija apie produktus, leidžianti taupyti įmonės laiką ir pinigus. Apima ypatingus pasiūlymus, mokymus, pirkimo vadovus, įrankius, patarimus ir dar daugiau.

»  Didelės Įmonės

Technologijos ir sprendimai bendrovėms, kuriose dirba daugiau nei 500 darbuotojų. Apima atskiroms pramonės šakoms skirtus ir universalius sprendimus, pvz., klientų ryšių valdymo ir bevielio ryšio paslaugas.

Sprendimai Partneriams ir Kūrėjams

»  Partnerių svetainės

Perpardavimas, nukreipimas, platinimas ir paslaugų pristatymas partnerių svetainėse. Viskas, ką reikia žinoti, norint pardavinėti HP gaminius bei paslaugas ir teikti jų palaikymą abipusei sėkmei.

»  Sprendimų Tiekėjo Programa

Įrankiai ir palaikymas, kurie padės jums sėkmingai sukurti, įdiegti ir platinti sprendimus HP spausdinimo ir skaitmeninio vaizdų apdorojimo produktams.

»  Kūrėjų ir Sprendimų Partnerių Programa (DSPP) -- partnerių pranašumai

DSPP programinių sprendimų partnerių požiūriu: visi ištekliai, reikalingi sprendimams, paremtiems HP kompiuterių technologijomis kurti, diegti ir pardavinėti.

»  Kūrėjų ir Sprendimų Partnerių Programa (DSPP) --pranašumai kūrėjui

DSPP programinių sprendimų kūrėjų požiūriu: visa DSPP techninė informacija, pritaikyta kūrėjams.

 

Privatumo patvirtinimas | Pastaba apie asmeninių duomenų teises | Naršydami šį tinklapį jūs sutinkate su jo sąlygomis | Tinklapio žemėlapis
© 2011 Hewlett-Packard Development Company, L.P.