Verilerinizi koruyun

İşletmenizi dünyanın en güvenilir yazıcıları1 ve bilgisayarlarıyla koruyun.2

YAZICILAR

Live it. Love it. Print it.

HP Sprocket Fotoğraf Yazıcısı ile istediğiniz yerden anında 5 x 7,6 cm boyutunda yapışkan kağıtlara fotoğraflar basabilirsiniz.3

OMEN by HP

Oyunun hakimi olun

Günümüzün atletleri, üst düzey oyun ekipmanlarına layıktır.

DIZÜSTÜ BILGISAYARLAR VE TABLETLER

Güçlü performans, göz alıcı tasarımlar

HP dizüstü bilgisayarlarla aradığınız güçlü bilgi işlem deneyimine sahip olun.

YAZICILAR

Güvenilir, uygun maliyetli yazıcılar

Profesyonel kaliteli HP iş amaçlı yazıcılarla olumlu bir ilk izlenim bırakın.

1 Spiceworks tarafından HP adına Kuzey Amerika, EMEA ve APAC bölgelerinde 309 BT karar vericisiyle gerçekleştirilen ankete göre katılımcıların yalnızca %23'ü veri güvenliğine baskı filolarında bir güvenlik uygulaması olarak yer veriyor. Kasım 2016.

2 Nesil Intel® Core® İşlemciler, Intel® tümleşik grafikler ve Intel® WLAN özelliklerine sahip HP Elite Kişisel Bilgisayarlar için Kasım 2016 itibarıyla yıllık satış hacmi 1 milyonun üzerinde olan satıcılar arasından HP’nin herhangi bir ek ücret olmadan sunulan eşsiz ve kapsamlı güvenlik özelliklerine ve HP Manageability Integration Kit tarafından Microsoft System Center Configuration Manager kullanılarak donanım, BIOS ve yazılım yönetimi dahil bir kişisel bilgisayarın her yönüyle yönetimine dayanmaktadır.

3 Hareket halinde baskı için mobil aygıtın Bluetooth bağlantısıyla HP Sprocket'a bağlı olması gerekir. HP Sprocket Uygulaması'ndan mobil baskı özelliği iOS v8.0 ve üzeri yüklü iPhone® ve iPod touch® aygıtlarda desteklenmektedir. Android™ baskı özelliği v4.4 sürümü ve üzeri yüklü Android aygıtlarda desteklenmektedir. Bluetooth, sahibine ait bir ticari markadır ve HP tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır.